Organiczna herbata matcha Harmony 60 g

 
BIO Z Japonii Dostawa gratis Efekt lupa
  • 1 z 5

Ekologiczna herbata Matcha Tea Harmony zawiera 30 torebek 2g. Dzięki temu oryginalna japońska herbata matcha jest w pełni świeża, a poszczególnych porcji nie trzeba ważyć. Bardzo sprytne i praktyczne.

.

Dostępność W magazynie
Cena jednostkowa zł63,80 / 1 szt.
Cena zł51,87 bez VAT
zł63,80 / szt    
Kod produktu A101
Marka Kyosun
Brand's website kyosun.com
Kategoria Herbata matcha
Gwarancja 2 lata
 

Nagroda Organic Matcha Tea

>

Organiczna herbata Matcha Harmony już po raz piąty została wybrana Produktem Roku w kategorii Herbata na portalu Heuréka.cz. To Wy, nasi klienci, zdecydowaliście, że herbata Organic Matcha Tea Harmony była absolutnym zwycięzcą w latach 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 i 2021. Dziękujemy!

>

 

Porcja

Dlaczego warto pić herbatę matcha?


Ekologiczna herbata Matcha Harmony to najpopularniejsze opakowanie japońskiej herbaty Matcha na rynku. Oryginalna japońska herbata Matcha jest 10 razy mocniejsza niż zwykła zielona herbata pod względem wartości odżywczych i zawiera dużą ilość przeciwutleniaczy, aminokwasów i teofiliny. Teofilina to kofeina zawarta w herbacie, która w przeciwieństwie do kofeiny zawartej w kawie jest uwalniana stopniowo przez okres 3-6 godzin, co jest korzystniejsze dla ludzkiego organizmu. Herbata Matcha jest jedyną herbatą, która zawiera około 30% błonnika.

 

Certification

Jakie certyfikaty posiada organiczna herbata matcha Harmony? 

Kilka. Jedną z najważniejszych jest etykieta Bio, którą produkt otrzymał w 2013 roku. W tamtym czasie była to pierwsza herbata matcha w Republice Czeskiej, która otrzymała ten certyfikat. Od tego czasu etykieta ekologiczna jest odnawiana podczas corocznych inspekcji przeprowadzanych przez urząd certyfikacji. Kolejnym certyfikatem jest certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego wydany przez Krajową Radę Zdrowia. Japoński producent tej herbaty Matcha posiada również certyfikaty jakości, z których najważniejsze to: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer i inne. Pudełko posiada certyfikat FSC

.

 

from-Japan

Gdzie uprawiana jest organiczna herbata Matcha Harmony? 

.

Herbata jest uprawiana w japońskich regionach Nishio i Shizuoka

.

 

 

Czy organiczna herbata matcha jest regularnie testowana? 

.

Każda importowana partia organicznej herbaty matcha Harmony jest testowana. Wyniki są regularnie publikowane i można o nie poprosić w dowolnym momencie. Prosząc o test, należy podać numer partii, który znajduje się na spodzie opakowania. Regularne testy są gwarancją jakości, a jeśli chcesz kupić herbatę matcha innej marki, zachowaj ostrożność przy wyborze. W szczególności tanie substytuty, które zwykle pochodzą z Chin, nie mają takich samych właściwości jak prawdziwa herbata z Japonii. Zapytaj sprzedawcę o najnowsze testy, które zawsze muszą być zgodne z aktualną partią oferowanej herbaty. 

  

Czy mogę również kupić organiczną herbatę Matcha Harmony w sklepach?

.

Tak, organiczną herbatę Matcha Tea Harmony można kupić praktycznie we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością w całej Republice Czeskiej. Nasze produkty są również dostępne w aptekach, restauracjach, barach i sklepach z pamiątkami. Zapytaj o oryginalną organiczną herbatę Matcha japońskiej firmy Kyosun.

>

 

Jaka jest zalecana dzienna dawka? 

Zalecana dzienna dawka dla dorosłych wynosi 4-6 gramów. Dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci ok. 2 gramy dziennie.

 

Butelki

Jak przygotowywana jest organiczna herbata matcha? 

Idealnym pomocnikiem w przygotowaniu herbaty matcha jest shaker lub zamykana butelka. Do pojemnika należy wsypać 2 g herbaty matcha i wstrząsnąć w zimnej lub ciepłej wodzie. Temperatura nie powinna przekraczać 70°C w przypadku przygotowywania na gorąco. W naszym asortymencie znajdziesz również szeroki wybór shakerów, które są certyfikowane do kontaktu z żywnością i nie zawierają żadnych niepożądanych substancji, takich jak BPA.

 

Ile torebek 2g zawiera opakowanie?

W opakowaniu znajdziesz 30 szt. saszetek po 2 g każda.

 

Jak należy przechowywać herbatę matcha?

.

Jedną z największych zalet tego produktu jest to, że jest on bardzo łatwy w przechowywaniu. Dzięki wysokiej jakości opakowaniu każdej pojedynczej torebki, herbata matcha jest doskonale chroniona przed powietrzem i światłem. Powietrze i światło są najczęstszymi przyczynami degradacji tego produktu, więc zdecydowanie nie warto biegać z opakowaniami 100 gramów lub więcej (które nie są chronione przed tymi wpływami przez atmosferę ochronną) do użytku osobistego. Herbata straci swój kolor, smak i aromat w ciągu zaledwie kilku dni.

 

Jak długo można przechowywać produkt?

.

Termin przydatności organicznej herbaty matcha wynosi 24 miesiące

.

 

Czy organiczna herbata matcha zawiera alergeny? Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko związane ze spożywaniem herbaty?

.

Nie są znane alergeny związane z tym produktem. Nie zalecamy picia organicznej herbaty matcha na pusty żołądek. Jest to bardzo mocna herbata i może powodować nudności na pusty żołądek.

.

 

Gdzie produkt jest wytwarzany?

.

Ekologiczna herbata matcha pochodzi z Japonii i jest pakowana w torebki 2 g przez firmę Kyosun s.r.o. w Czechach.

 

 

 

 

 

Waga 0.103 kg