Organiczna herbata Matcha Delicacy 30 g

 
BIO Z Japonii Dostawa gratis Efekt lupa
  • 1 z 5

Organic Matcha Tea Delicacy to oryginalna japońska herbata Matcha najwyższej jakości. Przeznaczona jest przede wszystkim do tradycyjnego przygotowania w stylu japońskiej ceremonii parzenia herbaty, gdzie jej aromat, słodki smak i bogaty zielony kolor nabierają szczególnego znaczenia.

>

Dostępność W magazynie
Cena zł113,66 bez VAT
zł139,80 / szt    
Kod produktu A104
Marka Kyosun
Brand's website kyosun.com
Kategoria Herbata matcha
Gwarancja 2 lata
 

Dlaczego warto pić herbatę matcha?

.

Herbata matcha to tradycyjna herbata używana w japońskiej ceremonii parzenia herbaty. Liście są mielone na aksamitny proszek, który nie rozpuszcza się w wodzie i którego spożycie dostarcza organizmowi wielu zdrowych substancji. zawiera wiele przeciwutleniaczy i aminokwasów, zwłaszcza teofilinę, naturalną kofeinę, która jest uwalniana przez okres 3-6 godzin. Jest to lepsza opcja dla organizmu niż kofeina zawarta na przykład w kawie. Ma również działanie redukujące stres i pomaga w problemach z koncentracją.Dzięki zawartości L-teaniny wprowadza w dobry nastrój i wspomaga produkcję dopaminy i serotoniny. Matcha może również ułatwić odchudzanie, ponieważ przyspiesza metabolizm nawet o 40%.

Jakie certyfikaty posiada organiczna herbata Matcha Delicacy? 

Organic Matcha Tea Delicacy to herbata Matcha najwyższej jakości. Aby zagwarantować jej pierwszorzędną jakość, posiada ona etykietę organiczną, która została przyznana herbacie matcha w 2013 roku jako pierwszej firmie zajmującej się handlem herbatą matcha. Matcha Tea z powodzeniem uzyskuje tę etykietę każdego roku. Produkt posiada również certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego wydany przez National Board of Health. Japońscy dostawcy herbaty Matcha również posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Należą do nich w szczególności następujące certyfikaty: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer i inne.

Czy organiczna herbata matcha jest regularnie testowana? 

Organiczna herbata Matcha Delicacy jest regularnie testowana, ponieważ regularne testy są gwarancją jakości. Każda świeżo importowana partia jest zawsze testowana pod kątem obecności metali ciężkich, pestycydów, pleśni lub bakterii e-coli. Wyniki tych testów są dostępne za darmo, ale testy zakupionej partii można również zamówić drogą elektroniczną. Wystarczy podać numer partii na spodzie pudełka w wiadomości e-mail. Jeśli zdecydujesz się na zakup herbaty matcha innej marki, powinieneś upewnić się, że aktualne testy odpowiadają aktualnie oferowanej partii. O testy należy zawsze prosić sprzedawcę. Na rynku dostępnych jest mnóstwo tanich zamienników, z których większość pochodzi z Chin i nie jest tej samej jakości co japońska matcha.

>

Gdzie uprawiana jest organiczna herbata Matcha Delicacy? 

Ta ekskluzywna herbata jest uprawiana w regionie Kagoshima i zbierana ręcznie.

>

>

Jaka jest zalecana dawka dzienna? 

Zalecana dzienna dawka dla dorosłych wynosi 4-6 gramów. Dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci ok. 2 gramy dziennie.

Usucha

Jak przygotowywany jest organiczny przysmak z herbaty Matcha? 

Organiczna herbata Matcha Delicacy reprezentuje najwyższą klasę Matcha i jest idealna do tradycyjnego przygotowania. Japońska ceremonia parzenia herbaty rozpoczyna się od wsypania herbaty Matcha do czarki Chawan za pomocą bambusowej łyżeczki Chashak. Herbatę zalewa się wodą podgrzaną do temperatury 70°C i ubija bambusową trzepaczką Chasen. Dla Usucha, delikatniejszego wariantu herbaty, należy użyć 2 łyżek Chashak lub jednej łyżeczki herbaty na 70 ml wody i energicznie wymieszać w kształcie litery M. Aby uzyskać mocniejszą herbatę, koicha, należy użyć 3-4 łyżeczek chashak lub 2 łyżeczek herbaty na 40 ml wody. Koicha ma pełniejszą konsystencję i jest mieszana lekkimi okrężnymi ruchami. Organic Matcha Tea Ceremony można również przygotować z zimną wodą, w butelce lub shakerze do herbaty matcha, które są certyfikowane do kontaktu z żywnością i nie zawierają żadnych niepożądanych substancji, takich jak BPA.

Przygotowanie-tradycyjne

Ile gramów matchy zawiera opakowanie?

Puszka organicznej herbaty Matcha Delicacy zawiera 30 g drobno sproszkowanej herbaty Matcha.

kupkaJak należy przechowywać herbatę matcha? 

Puszka chroni herbatę przed powietrzem i światłem, czyli przed czynnikami, które są najczęstszą przyczyną degradacji herbaty matcha. Puszkę należy dokładnie zamknąć i przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Otwarte opakowanie należy spożyć w ciągu około dwóch miesięcy, ponieważ produkt ten nie jest pakowany w atmosferze ochronnej i stosunkowo szybko traci swój kolor, smak i aromat.

Oczywiście nie oznacza to, że herbata nie powinna być spożywana po tym okresie, ale jej jakość nie będzie już tak wysoka, jak jakość świeżej herbaty.

Jak długo można przechowywać produkt?

.

Termin przydatności do spożycia organicznej herbaty matcha wynosi 24 miesiące.

Czy organiczna herbata Matcha Delicacy zawiera alergeny? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia związane ze spożywaniem herbaty?

.

Nie są znane alergeny związane z tym produktem. Nie zalecamy picia organicznej herbaty matcha na pusty żołądek. Jest to bardzo mocna herbata i może powodować nudności na pusty żołądek.

Gdzie produkt jest wytwarzany?

.

Ekologiczna herbata matcha jest uprawiana w Japonii i pakowana w puszki; jest importowana przez firmę Kyosun s.r.o.

>.

 

 

Waga 0.08 kg