Organiczna herbata Matcha Imperial 25 x 2 g

 
BIO Z Japonii Dostawa gratis Efekt lupa
  • 1 z 6

Wprowadzamy nowy produkt - Bio Matcha Tea Imperial! Jest to produkt pośredni między herbatami Harmony i Premium. Ma delikatniejszy smak i gęstszą piankę niż herbata Harmony, ale jednocześnie bardziej wyrazisty smak niż herbata Premium. Może być dodatkowo aromatyzowana, ale można ją również pić w czystej postaci. Opakowanie zawiera 25 sztuk torebek o gramaturze 2 g, dzięki czemu herbata zachowuje świeżość, a poszczególne porcje nie wymagają odmierzania.

Dostępność W magazynie
Cena zł64,88 bez VAT
zł79,80 / szt    
Kod produktu A100
Marka Kyosun
Brand's website kyosun.com
Kategoria Herbata matcha
Gwarancja 2 lata
 

Porcja-PremiumDlaczego pić herbatę matcha?

Ekologiczna herbata Matcha Imperial to bardzo wysokiej jakości japońska herbata Matcha. Drobno zmielone liście herbaty zalewa się wodą i wstrząsa. W ten sposób wypijany jest cały liść zielonej herbaty, co pozwala naszemu organizmowi wydobyć maksymalną ilość korzystnych substancji z herbaty matcha: duże ilości przeciwutleniaczy, aminokwasów i około 10 razy więcej składników odżywczych niż zwykła zielona herbata. Herbata matcha zawiera teofilinę, kofeinę herbaty, która jest uwalniana stopniowo przez okres 3-6 godzin i jest dobrą alternatywą dla kawy dla organizmu. Teofilina wspomaga koncentrację i jednocześnie redukuje stres fizyczny i psychiczny. Herbata matcha zawiera również L-teaninę, substancję, która sprawia, że czujesz się szczęśliwy. Jedną z popularnych zalet herbaty matcha jest jej zdolność do przyspieszenia metabolizmu nawet o 40%.

>

Jaka jest różnica między organiczną herbatą Matcha Imperial, Harmony i Premium?

.

 

Organiczna herbata Matcha Harmony to produkt do codziennego spożywania. Ma intensywny smak i może być używana do aromatyzowania lub jako dodatek do żywności. Pochodzi z regionu, w którym herbata matcha uprawiana jest stosunkowo krótko, a liście zbierane są mechanicznie.

>

Organiczna herbata Matcha Premium nadaje się na specjalne okazje. Jest to produkt o delikatnym smaku, który powinien być pity w czystej postaci i w żadnym wypadku nie nadaje się jako dodatek do żywności. Herbata premium jest uprawiana w regionie, w którym herbata matcha jest uprawiana od kilku stuleci i jest zbierana ręcznie.

Ekologiczna herbata matcha Imperial plasuje się pomiędzy herbatą Harmony i Premium. Ma delikatniejszy smak niż herbata Harmony, ale znacznie bardziej ziemisty smak niż herbata Premium. Nadaje się zarówno do aromatyzowania, jak i do picia w swojej naturalnej postaci; po wstrząśnięciu wytwarza piankę podobną do herbaty Premium, ale jest uprawiana w tym samym regionie co herbata Harmony. Herbata Imperial jest zatem produktem pośrednim między Harmony a Premium i oferuje wszystkim miłośnikom herbaty matcha ciekawe doznania smakowe.

CertificationJakie certyfikaty posiada organiczna herbata Matcha Imperial? 

Ekologiczna Matcha Tea Imperial, podobnie jak wszystkie inne herbaty, posiada certyfikat marki ekologicznej. Matcha Tea z powodzeniem uzyskuje ten znak co roku od 2013 roku. Certyfikaty przyznane herbacie Matcha Tea obejmują również certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego produktu, który został wydany przez Narodową Radę Zdrowia. Matcha Tea stawia również takie same wymagania swoim japońskim dostawcom, którzy posiadają takie certyfikaty jak JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer i inne.

.

 

Czy organiczna herbata matcha jest regularnie testowana? 

Wszystkie świeżo importowane partie organicznej herbaty Matcha Imperial są wysyłane do specjalistycznego laboratorium natychmiast po przekroczeniu czeskiej granicy, gdzie herbata Matcha jest testowana na obecność pleśni, pestycydów i bakterii E.coli. Testy te są dostępne dla wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową, a jeśli klienci sobie tego życzą, możemy również wysłać im te testy pocztą elektroniczną. W wiadomości e-mail wystarczy podać numer partii, który można znaleźć na spodzie opakowania Organic Matcha Tea Imperial. Regularne testy są gwarancją jakości. Decydując się na zakup herbaty Matcha innej marki, należy poprosić sprzedawcę o aktualne testy, które odpowiadają aktualnej partii oferowanej herbaty. Na czeskim rynku dostępne są tanie kopie herbaty matcha, pochodzące głównie z Chin. Substytuty te nie dorównują jakością prawdziwej japońskiej herbacie pod względem składu, koloru czy smaku.

Gdzie uprawiana jest organiczna herbata Matcha Imperial? 

Liście herbaty dla Organic Matcha Tea Imperial pochodzą z regionu Shizuoka.

Jaka jest zalecana dzienna dawka? 

Zalecana dzienna dawka dla dorosłych wynosi 4-6 gramów. Dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci ok. 2 gramy dziennie.

Jak przygotowywana jest organiczna herbata Matcha Imperial? 

bottleZalecamy przygotowanie herbaty Imperial w shakerze lub w dowolnej zamykanej butelce. Na przykład w szklanej butelce Matcha Glass Bottle jej kolor jest wyjątkowy ;-) Wsyp zawartość torebki 2g do shakera, dodaj zimną wodę lub wodę podgrzaną do 70°C i dobrze wstrząśnij. Możesz dodać sok owocowy, wysokiej jakości syrop, różne przyprawy, miód lub imbir, lub przygotować herbatę matcha ze 100% sokiem owocowym, mlekiem lub alternatywami dla wegan. Shakery i butelki do herbaty matcha są certyfikowane do kontaktu z żywnością i nie zawierają niepożądanych substancji, takich jak BPA.

.

 

Ile 2g torebek zawiera opakowanie?

W jednym opakowaniu Organic Matcha Tea Imperial znajdziesz 25 torebek 2g herbaty Matcha.

Jak należy przechowywać herbatę Matcha?

Wysokiej jakości torebki zapewniają właściwe przechowywanie. Chronią herbatę matcha przed powietrzem i światłem, największymi wrogami tej herbaty. Wysokiej jakości opakowanie gwarantuje świeżość, a herbata matcha nie wymaga już specjalnej ochrony - wystarczy przechowywać ją z dala od promieni słonecznych. Jeśli rozważasz zakup 100 gramowego lub większego opakowania do użytku osobistego, pamiętaj, że herbata straci swoją jakość w ciągu kilku dni, jeśli nie będzie chroniona przez zmodyfikowaną atmosferę. Aromat, kolor i smak zostaną utracone w ciągu kilku dni, a zatem takie opakowanie nie musi się opłacać.

>

Jaki jest okres przydatności produktu do spożycia?

Termin przydatności do spożycia organicznej herbaty matcha wynosi 24 miesiące. 

Czy organiczna herbata matcha Imperial zawiera alergeny? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia związane ze spożywaniem herbaty?

.

W tym produkcie nie ma żadnych znanych alergenów. Nie zalecamy picia organicznej herbaty matcha na pusty żołądek. Jest to bardzo mocna herbata i może powodować nudności na pusty żołądek.

mapa-premium-c-dGdzie produkt jest wytwarzany?

Ekologiczna herbata matcha pochodzi z Japonii i jest pakowana w torebki przez firmę Kyosun s.r.o. tutaj w Czechach.

>


 

 

 

 

 

 

Waga 0.08 kg