Organiczna herbata Matcha Premium 20 x 1,5 g

 
BIO Z Japonii Dostawa gratis Efekt lupa
  • 1 z 6

Posmakuj jakości premium japońskiej organicznej herbaty matcha. Opakowanie zawiera 20 torebek o wadze 1,5 g. Herbata pozostaje świeża, a poszczególnych porcji nie trzeba odmierzać. Bardzo sprytne i praktyczne rozwiązanie.

Dostępność W magazynie
Cena zł55,61 bez VAT
zł68,40 / szt    
Kod produktu A105
Marka Kyosun
Brand's website kyosun.com
Kategoria Herbata matcha
Gwarancja 2 lata
 

Porcja-PremiumDlaczego pić herbatę matcha?

.

Organic Matcha Tea Premium to bardzo wysokiej jakości japońska herbata Matcha. Ręcznie zbierane liście herbaty są mielone na drobny proszek, więc w zasadzie spożywamy cały liść zielonej herbaty. Pozwala nam to zmaksymalizować wszystkie korzystne składniki, w tym wysoki procent przeciwutleniaczy, aminokwasów i do 10 razy więcej składników odżywczych niż zwykła zielona herbata. Herbata Matcha zawiera teofilinę, kofeinę herbaty, która jest uwalniana stopniowo przez okres 3-6 godzin i jest dobrą alternatywą dla kawy dla organizmu. Teofilina również promuje koncentrację i jednocześnie redukuje stres fizyczny i psychiczny. Herbata Matcha zawiera również L-teaninę, substancję, która promuje uczucie szczęścia. Jedną z wielu innych zalet herbaty matcha jest jej zdolność do przyspieszenia metabolizmu nawet o 40%.

Jaka jest różnica między organiczną herbatą Matcha Tea Harmony a organiczną herbatą Matcha Tea Premium?

Organiczna herbata Matcha Tea Harmony to produkt z serii All Day. Ma wszystkie wymienione powyżej zalety, można się nią cieszyć w dowolnym momencie, a także stosować jako dodatek do żywności. Organic Matcha Tea Premium to produkt o bardzo delikatnym smaku, przez co nie nadaje się jako składnik żywności. Organic Matcha Tea Premium jest jeszcze bardziej zielona, zawiera jeszcze więcej aminokwasów i ma jeszcze wyższą zawartość kofeiny niż Organic Matcha Tea Harmony. Liście herbaty używane do produkcji Organic Matcha Tea Premium są starannie selekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość tego produktu, co znajduje również odzwierciedlenie w cenie.

>

CertificationJakie certyfikaty posiada Organic Matcha Tea Premium? 

Organiczna herbata Matcha Premium posiada certyfikat ekologiczny. Etykieta ta jest przyznawana herbacie matcha od 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy przyznano ją firmie importującej herbatę matcha do Czech. Inne certyfikaty przyznane herbacie Matcha Tea obejmują certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego wydany przez Krajową Radę Zdrowia. Matcha Tea stawia również takie same wymagania swoim japońskim dostawcom, którzy posiadają takie certyfikaty jak: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer i inne.

.

 

Czy organiczna herbata matcha jest regularnie testowana? 

Każda partia organicznej herbaty Matcha Premium, która przekracza granicę Republiki Czeskiej, jest testowana między innymi na obecność pleśni, pestycydów i bakterii E.coli. Testy te są dostępne dla ogółu społeczeństwa, ale jeśli klienci sobie tego życzą, testy te mogą być również wysyłane do nich pocztą elektroniczną. W wiadomości e-mail wystarczy podać numer partii, który można znaleźć na spodzie opakowania Organic Matcha Tea Premium. Te regularne testy są gwarancją jakości tego produktu. Decydując się na zakup herbaty Matcha innej marki, należy poprosić sprzedawcę o aktualne testy, które odpowiadają aktualnej partii oferowanej herbaty. Na czeskim rynku dostępne są tanie kopie herbaty matcha, pochodzące głównie z Chin. Substytuty te nie dorównują jakością prawdziwej japońskiej herbacie pod względem składu, koloru czy smaku.

Gdzie uprawiana jest organiczna herbata Matcha Premium? 

Drzewo herbaciane używane do produkcji organicznej herbaty Matcha Premium jest uprawiane w regionie Aichi, gdzie herbata jest zbierana wyłącznie ręcznie.

Jaka jest zalecana dzienna dawka? 

Zalecana dzienna dawka dla dorosłych wynosi 4-6 gramów. Dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci ok. 2 gramy dziennie.

Jak przygotowywana jest organiczna herbata Matcha Premium? 

Nowoczesny sposób

bottleTa wysokiej jakości herbata matcha nadaje się do tradycyjnej japońskiej ceremonii parzenia herbaty, ale także do nowoczesnego przygotowania w shakerze, ewentualnie w zamykanej butelce. Zawartość torebki (1,5 g) należy wsypać do pojemnika, zalać zimną lub gorącą wodą (do 70°C) i dokładnie wymieszać. Shakery do herbaty matcha są certyfikowane do kontaktu z żywnością i nie zawierają żadnych niepożądanych substancji, takich jak BPA.

 

 

Ceremonia parzenia herbaty

CeremonyJeśli wolisz tradycyjny sposób, wsyp porcję herbaty do czarki Chawan za pomocą bambusowej łyżki Chashak, zalej ją wodą o maksymalnej temperaturze 70°C i wymieszaj bambusową trzepaczką Chasen. Aby przygotować usucha, łagodniejszą wersję herbaty, weź 2 łyżeczki chashak lub łyżeczkę herbaty, zalej ją 70 ml wody i dobrze wymieszaj w kształcie litery M. Aby przygotować koichę, bardziej intensywną formę, należy wziąć 3-4 łyżeczki chashaku lub 2 łyżeczki herbaty, zalać 40 ml wody i mieszać delikatnymi okrężnymi ruchami.

>

 

Ile saszetek 1,5g zawiera opakowanie?

.

Organiczna herbata Matcha Premium zawiera 20 saszetek 1,5g herbaty Matcha.

Jak należy przechowywać herbatę Matcha? 

.

Przechowywanie herbaty rozwiążą za Ciebie wysokiej jakości torebki, które chronią herbatę matcha przed powietrzem i światłem, czyli największymi przyczynami jej degradacji. Herbata Matcha jest zatem łatwa w przechowywaniu, a wysokiej jakości opakowanie utrzymuje jej świeżość. Jeśli rozważasz zakup 100 gramowego lub większego opakowania do użytku osobistego, spodziewaj się, że herbata straci swoją jakość w ciągu kilku dni w opakowaniu, w którym nie jest chroniona przez zmodyfikowaną atmosferę. Jakość aromatu, koloru i smaku spadnie w ciągu kilku dni, a zatem takie opakowanie nie musi się zwrócić.

>

Jaki jest okres przydatności produktu do spożycia?

Termin przydatności do spożycia organicznej herbaty matcha wynosi 24 miesiące. 

Czy organiczna herbata Matcha Premium zawiera alergeny? Czy istnieją jakiekolwiek zagrożenia związane ze spożywaniem herbaty?

.

W tym produkcie nie ma żadnych znanych alergenów. Nie zalecamy picia organicznej herbaty matcha na pusty żołądek. Jest to bardzo mocna herbata i może powodować nudności na pusty żołądek.

mapa-premium-c-dGdzie produkt jest wytwarzany?

Ekologiczna herbata matcha pochodzi z Japonii i jest pakowana w torebki przez firmę Kyosun s.r.o. tutaj w Czechach.

>


 

 

 

 

 

 

Waga 0.05 kg